Mizar, MZR Token’ın Lansmanını Duyurdu

Bir ticaret platformu olan Mizar, MZR token’ı 9 Mart’ta Arbitrum üzerinde başlatacağını duyurdu.

10.000’den fazla kullanıcısı olan ve milyonlarca dolarlık günlük alım satım hacmi olan ticaret platformu Mizar, MZR token lansmanını ve otomatik kopya ticaret çözümünü duyurdu. Mizar, kripto için en popüler sosyal ticaret platformu olma hedefi ile herkes için erişilebilirliği ve karlılığı artırarak kripto ticaret endüstrisini dönüştürmeyi hedefliyor.

Kullanıcılar için Uygun Maliyetli Çözümler Sunulacak

Platformun yerel kripto varlığı olan MZR token, Mizar ekosisteminin yerel token’ı olarak hizmet verecek ve kullanıcıların staking ve ödül alma gibi çeşitli etkinliklere katılmasına olanak tanıyacak.

Bunlara ek olarak MZR token, Mizar platformundaki ücretleri yüzde 95’e kadar azaltmak için kullanılacak ve yatırımcılar için daha uygun maliyetli bir çözüm sağlanacak.

CeFi platformları için alım satım araçları geliştirmeye odaklanan ilk yol haritasını tamamlayan Mizar, mevcut araçlarını DeFi’ye genişletmeyi amaçlayan bir sonraki yol haritasını duyurdu. Mizar’ın duyurduğu bu özellikler, kullanıcıların merkeziyetsiz borsalarda gelişmiş, ancak sezgisel ticaret araçlarını kullanarak ticaret stratejilerini otomatikleştirmelerini sağlayacak.

Mizar, kullanıcılara hem Binance gibi merkezi borsalarda hem de Uniswap gibi merkeziyetsiz borsalarda varlıklarını takip etme ve yönetme yeteneği sunarak kendisini lider kripto ticaret platformu yapmayı hedefliyor.

Mizar ekibi, yatırımcıların otomasyon ve yapay zekayı birleştirerek piyasada avantaj elde edebileceklerine ve başarı şanslarını artırabileceklerine inanıyor.

Nexo, KuCoin Labs, Huobi Ventures ve Kronos Research gibi önemli yatırımcıların desteğini alan Mizar, kripto ticareti alanında önemli bir ilerleme kaydetti.

Platformun yerel kripto varlığı olan MZR, 9 Mart’tan itibaren Uniswap üzerinden satın alınabilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir