Süper Lig’den teklifler alan Volkan Demirel kararını verdi!

Teknik direktörlük kariyerine şaşaalı bir giriş yapan Volkan Demirel, Fatih Karagümrük sonrası Hatayspor’u da bambaşka bir kimliğe büründürmüştü. Deprem felaketinin ardından Hatayspor’un ligden çekilmesiyle boşa düşen Volkan Demirel, Süper Lig’den birçok teklif almış durumda.

VOLKAN DEMİREL KESİN KARARINI VERDİ

Deprem bölgesindeki özverili tavrıyla taraflı tarafsız herkesin alkışladığı Volkan Demirel, Süper Lig’den aldığı teklifler ciddiye binince nihai kararını verdi. Felaket döneminde psikolojik ve duygusal açıdan son derece yıpranan Volkan Demirel, sezonu takım çalıştırmadan tamamlama kararı aldı.

VOLKAN DEMİREL YENİ SEZONDA YENİ MACERAYA ATILACAK

Deprem felaketi sonrası yaralar sarılmaya devam ederken Volkan Demirel de maddi, manevi desteğini sürdürüyor. Volkan Demirel’in 2023-24 sezonunda yeni bir maceraya atılacağı öğrenilirken, bu sezon için ilerleyen dönemde gelecek teklifleri de reddedeceği öğrenildi.

HATAYSPOR’U DİPTEN ALDI

Volkan Demirel ligin son sırasından aldığı Hatayspor ile toplam 16 maça çıktı. 41 yaşındaki teknik adam bu süreçte 6 galibiyet, 6 yenilgi ve 4 beraberlik elde etti. Volkan Demirel böylece maç başına 1,38 puan ortalaması yakaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir