Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in Teknede Dudak Dudağa Fotoğrafı Olduğu İddiasıyla Ortalık Yıkıldı

Yine kaos dolu bir güne uyandık dostlar… Birlikte tatile çıkan Yalı Çapkını dizisinin aşıkları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in teknede dudak dudağa görüntülendiği ve fotoğraflarının yayınlanacağı iddiaları resmen meteor etkisi yarattı! 

Peki neler oldu, bu iddianın aslı astarı var mı? Hemen bakalım!

Ülkece cevabını en çok merak ettiğimiz sorulardan biri, “Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir sevgili mi?” sorusu sanırım.

Peki neden bu konuyla bu kadar ilgiliyiz dersek… Yalı Çapkını dizisinde başrolü paylaşan ikili, önceden yakın arkadaştı.

Diziyle birlikte ikilinin aşk yaşadığı iddiaları ortaya atılsa da Ramazan Demir, hem Afra Saraçoğlu’nun hem de sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşıydı. Hatta Afra Saraçoğlu’nun doğum gününde üçlü bir araya bile gelmişti.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’nun ayrılığının Mert Ramazan Demir yüzünden olduğu da ortaya atılan iddialardan biriydi. Hâl böyle olunca hem arkadaşımın aşkısın durumu yaşandı hem de çiftin gerçekten aşk yaşayıp yaşamadığı merak edildi.

İkilinin sarmaş dolaş görüntülendiği iddiaları, söz konusu bu fotoğrafta el ele olduklarının düşünülmesi aşk iddialarını daha da alevlendirdi.

Son olarak ikilinin tatile giderken aynı havaalanında görüntülenmesi, valiz detayı; ikilinin baş başa tatil yaptığı iddiasını güçlendirdi.

Ve son olarak ikilinin Göcek’te teknede dudak dudağa görüntülendiği ve fotoğrafların yakında servis edileceği iddiası magazin gündeminde resmen bomba etkisi yarattı!

Evet, durum bu! Tüm Türkiye kenetlendi ve şu an çiftin dudak dudağa çekilmiş pozlarını bekliyor arkadaşlar…

Öyle ki söz konusu durumun mizahı bile dönüyor sosyal medyada…

Sevgili olup olmadıklarını öğrensek de bi ülkece rahatlasak…

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x